Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 8.11. 2014 15:35
galerie fotbalová paráda

Itálie se třese! Modelka udělala zkoušky, bude pískat ligu

Claudia Romani - 3
Zdroj: facebook.com
Claudia Romani

Claudia Romani se toho nikdy nebála. Půvabná fotomodelka muže vždycky provokovala a teď bude ještě víc. Stala se z ní totiž fotbalová rozhodčí! A ne ledajaká.

Claudia Romani se rozhodla, že bude mluvit chlapům do fotbalu, ba co víc, že ho bude řídit. Přihlásila se na školení, absolvovala kurs a nyní i úspěšně složila testy. Ty jí opravňují pískat i nejvyšší italskou ligu - Serii A!


19

GALERIE: Claudia Romani

Zdroj: facebook.com

Claudia Romani - 7

Hodnocení:


Jestli jí komise nominuje na zápas nejvyšší soutěže, stane se první ženou, která odřídí zápas v Itálii. To česká nejvyšší soutěž se experimentů se ženami nebojí, Dagmar Damková si na hřišti respekt získat uměla, horší to má na pozici šéfky rozhodčích.


 

V Anglii se pravidelně na čárách jako lajnová rozhodčí objevuje Sian Massey-Ellisová, v Německu už má svou premiéru za sebou Bibiana Steinhausová.
 

Ale atraktivní ženy blízkosti fotbalového hřiště prý mohou i aktéry zápasu rušit. Nedávno se stala hlavní aktérkou aféry moderátorka klubové televize Red Star Bělehrad Katerina Srečkovičová, kterou požádali, aby odešla ze hřiště, protože rozptylovala hráče...

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Modelka splnila slib a po vítězství se svlékla. Sebrala ji policie

Ronaldo získal cenu nejlepšího fotbalisty. Mrkněte, jaký sexy poklad má doma 

TN.cz