Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 10.5. 2014 10:03
SEZNAMTE SE

VIDEO: Kráska z Brazílie se stala hitem internetu, je to fotbalová rozhodčí

Zdroj: YouTube.com
Témata:

Fernanda Colombo Uliana byla jmenována na nedělní zápas brazilské ligy jako pomezní rozhodčí. Ve fotbale působí už delší dobu, ale nyní vzbudila velkou pozornost médií, když odmávala utkání brazilského poháru. Teď je jasné, že si jí budou novináři často všímat. Tato mladá rozhodčí je totiž mimořádně krásná!

Přestože je povolání fotbalového rozhodčího spíše mužskou doménou, Fernanda je živoucím důkazem, že tomu tak nemusí být ve všech případech.
 

Díky ní je navíc na sbor sudích mnohem lepší pohled. Její krása neušla fanouškům, díky kterým se z Fernandy stala internetová senzace.
 

Hráči by se ale neměli nechat unést jejím vzhledem, na čáře jí totiž nic neunikne a do své práce dává všechno. Nedělní zápas mezi Atléticem Mineiro a Cruzeiro bude jejím prvním nasazením v brazilské Sérii A.
 

Uliana se však snaží vyniknout i svou prací, nikoliv pouze svým vzhledem. Jiná pomezní rozhodčí, Maira Americano Labes, na svém Instagramu píše: „Ráda bych, aby přišel den, kdy ženy budou uznávány pro svou práci stejně jako muži.“
 

jpz/rmt TN.cz