Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 22.6. 2013 12:01
VIDEO zradilo ho srdce

Fotbalová tragédie! Lékaři mu dovolili hrát, Chorvat Pamič (23) pak zemřel přímo na trávníku

Fotbalista Alen Pamič zemřel na trávníku
Zdroj: YouTube.com
Témata:

Chorvatský fotbal zasáhla velká tragédie. Mladý profesionální hráč Alen Pamič (23) zemřel v pátek večer při rekreačním zápase. Během své kariéry měl několikrát problémy se srcem, lékaři mu však dovolil hrát. A takhle to dopadlo!

Pamič, syn bývalého chorvatského reprezentanta a dnes trenéra Igora Pamiče, hrál naposledy za prvoligový NK Istra 1961. Během kariéry měl několikrát problémy se srdcem a třikrát dokonce zkolaboval! Naposledy upadl do bezvědomí v únoru během ligového zápasu proti Lokomotivu Záhřeb. Přesto nechtěl s fotbalem skončit a lékaři mu dovolili pokračovat v kariéře.

 


 

"Byl v nemocnici, ale lékaři mi řekli, že všechny nálezy, od A až do Z, jsou v pořádku. Byli jsme u nejlepších odborníků a všichni tvrdí, že je Alen naprosto zdravý," řekl před časem otec Igor Pamič.

 

Chorvatský záložník hrál většinou v doma, jen v sezoně 2010/2011 působil ve Standardu Lutych. Belgický klub ho ale po prvním kolapsku na tréninku propustil.
 

 

Pamič pocházel z fotbalové rodiny. Jeho otec Igor odehrál šest zápasů v chorvatské reprezentaci a od roku 2011 je trenérem NK Istra, jeho bratr Zvonko hraje za Dinamo Záhřeb.
 

ija TN.cz