Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 5. 5. 2013
co tomu řeknou děti?

Di Stéfano do toho na stará kolena praští! Fotbalová hvězda (86) si bere o 50 let mladší ženu

Alfredo di Stéfano
Zdroj: isifa.com
Témata:

Bývalý slavný fotbalista Realu Madrid Alfredo di Stéfano se rozhodl na stará kolena oženit. Šestaosmdesátiletý čestný prezident "Bílého baletu" si v nejbližších týdnech vezme o padesát let mladší Ginu Gonzalezovou.

"Jsem zamilovaný, proto si Ginu beru," citoval rodáka z Buenos Aires deník El Mundo. "Je mi 86, ale v srdci jsem pořád mladý. Jsem vdovec už osm let a Ginu si prostě chci vzít. Každý je svého štěstí strůjce," přidal Di Stéfano.

 

S Gonzalezovou se seznámil při práci na své knize. "Získal jsem si ji smyslem pro humor," uvedl někdejší argentinský, kolumbijský a španělský reprezentant, který si prý vůbec nedělá těžkou hlavu z toho, co svatbě řeknou jeho děti.

 

"Co by asi měly říkat? Můžou být proti, ale mně je to jedno. Je to můj život a nikomu tím neubližuji," prohlásil Di Stéfano. "Budou si ze mě utahovat, ale já to přejdu. A jestli se o tom budou chtít bavit, rád jim to vysvětlím," přidal bývalý útočník, který s Realem v letech 1956 až 1960 pětkrát za sebou vyhrál PMEZ, předchůdce Ligy mistrů.
 

ČTK