Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 3.3. 2013 13:23
GALERIE bláznil za volantem

Benzema musí k soudu, Deschamps z toho má těžkou hlavu. Kvalifikace volá!

Karim Benzema
Zdroj: isifa.com
Témata:

Trenér francouzské fotbalové reprezentace Didier Deschamps má před veledůležitým kvalifikačním zápasem o postup na mistrovství světa proti obhájcům titulu ze Španělska pořádně těžkou hlavu.

Jeden z jeho „žolíků“, hráč Realu Madrid Karim Benzema, si totiž pěkně zavařil, když se proháněl ulicemi Madridu rychlostí 216 km/h a čeká ho soud. Deschamps teď dělá všechno pro to, aby se líčení odložilo a Benzema mohlů proti Španělům hrát.

 

16

GALERIE: Karim Benzema má problémy s policií, jezdí rád rychle

Zdroj: isifa.com

Karim Benzema

Hodnocení:

 

"Copak byl pro soud dostupný jen ten den? Pokusíme se najít řešení, je pro nás velice důležitým hráčem," řekl Deschamps v rozhovoru pro Canal+ u příležitosti návštěvy sobotního zápasu Realu Madrid s Barcelonou, který vyhrál "Bílý balet" 2:1.


 

Hráč Realu Benzema se má k soudu dostavit 26. března v 10.00, a o deset hodin později začne v Paříži zápas, který může rozhodnout o vítězi kvalifikační skupiny a tím i o postupujícím na MS 2014. Podle agentury Reuters španělské soudy obvykle připouští, aby bylo kvůli osobním problémům či zaměstnání účastníků jednání přeloženo.

 

 

Policie chytila rodáka z Lyonu 3. února v Madridu na silnici s maximální povolenou rychlostí 100 km/h, jak jede 216 km/h¨a byl obviněn z bezohledného řízení.


 

ČTK