Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 1. 5. 2009

Adriano už neměl chuť do fotbalu, teď prý bude hrát za Flamengo

Témata:

Brazilský fotbalový výtečník Adriano se před časem nevrátil z reprezentačního srazu do Interu Milán. Vše se vysvětluje, chce hrát doma.

Brazilský fotbalový útočník Adriano zřejmě brzy posílí Flamengo, jehož vedení už považuje celou věc za vyřízenou. Informaci v pátek přinesl server sport.fr.

Zvažoval údajně konec kariéry, ale kdo ví jestli...


Sedmadvacetiletý Adriano se po reprezentačním srazu na konci března nevrátil ze své vlasti do Itálie. Podle vlastních slov ztratil chuť do fotbalu a musí si v klidu svou situaci vyhodnotit. Adriano dokonce zvažoval konec kariéry. Vedení italského klubu Inter Milán ale s problémovým útočníkem došla trpělivost a nedávno mu ukončilo smlouvu.

Podle brazilských médií se o Adriana zajímá Flamengo, kde zkušený útočník hrával před odchodem do Evropy. Sám Adriano takový návrat připustil. "Pokud budu zase hrát fotbal, tak to bude ve Flamengu. Cítím velkou motivaci tady hrát," uvedl Adriano před pár dny.

Prezident Flamenga: Celá věc je už vyřízená


Vedení Flamenga už se s hráčem dokonce údajně na angažmá domluvilo. "Celá věc je vyřízená. Sehnali jsme sponzora, který se postará o hlavní část Adrianova platu. My pak budeme moci hráče využít na marketingové účely," řekl prezident Flamenga Delair Dumsbrock.

tn.cz / Mediafax