Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 30. 12. 2011

5.000 fanoušků sledovalo trénink Atlétika pod novým koučem

Atlético Madrid
Zdroj: Oficiální zdroj
Témata:

Diego Simeone se potřetí vrátil do Atlétika Madrid. Tentokráte ale ne v roli hráče, nýbrž jako hlavní trenér. Když poprvé vedl své svěřence, sledovalo trénink přes pět tisíc fanoušků.

Simeone barvy španělského klubu oblékal coby dfenzivní záložník v letech 1994 až 1997 a navíc ještě před šesti lety v závěru hráčské kariéry. Nyní byl bývalý kapitán argentinské reprezentace ve svých jednačtyřiceti letech jmenován novým trenérem na místo odvolaného Manzana.
 

S týmem už absolvoval první trénink, který mezi fanoušky vzbudil mimořádný zájem. Do 7. ledna má teď čas přemýšlet, jak mužstvo vytáhnout z desátého místa v La Lize a jak uspět i v Evropské lize. Tam bude mít Atlético za soupeře římské Lazio, za které Simeone odehrál na přelomu tisíciletí čtyři sezony.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

“Přišel jsem do Atlética s nadějí a vírou. Vidím obrovskou sílu a potenciál mužstva. Je třeba stále pracovat, zlepšovat se a nepřipouštět si neúspěch,“ řekl Simeone novinářům a dodal, že je třeba mít fotbal spojený s radostí, kterou on momentálně cítí. „Ano, jsem rád, jsem zpět. Před lety, když jsem odcházel, byly tady nějaké cíle. Teď své cíle také máme, ale jsou jiné. Ale naší prací je dělat vše proto, aby se ty cíle splnily,“ uzavřel.

jpz TN.cz