Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 14.6. 2012 09:41
GALERIE OBROVSKÝ ZÁŽITEK

Vítězové Coca-Cola Školského poháru přivedli české reprezentanty k zápasu

Vítězové Coca-Cola Školského poháru přivedli reprezentanty k zápasu - 5
Zdroj: Oficiální zdroj
Témata:

Litvínovští borci, kteří před týdnem pozdvihli nad hlavu trofej pro vítěze Coca-Cola školského poháru 2012, se dočkali svého velkého dne.

Na vratislavském stadionu se setkali se svými vzory, fotbalovými reprezentanty České republiky, a coby vlajkonoši je doprovodili na hrací plochu k dramatickému utkání s Řeckem.
 

Podívejte se na reportáž:

Celému slavnostnímu aktu předcházelo pečlivé nacvičování. Ale mladí fotbalisté prokázali, že na hřišti jsou sehraní v každém směru a ačkoli svorně přiznávali, že se jim před čtyřicetitisícovým davem chvílemi klepala kolena nervozitou, vše nakonec dokonale zvládli a dostalo se jim potlesku a poděkování od organizátorů šampionátu.

15

GALERIE: Vítězové Coca-Cola Školského poháru přivedli české reprezentanty k zápasu

Zdroj: Oficiální zdroj

Vítězové Coca-Cola Školského poháru přivedli reprezentanty k zápasu - 4

Hodnocení:

A i když kvůli povinnostem vlajkonošů, mezi které patřilo mimo jiné i řádné odnesení a složení české národní vlajky, přišli o oba hvězdné okamžiky českého výběru v úvodní desetiminutovce (oba české góly ve 3. a 6. minutě), odnesli si Severočeši ze zápasu nezapomenutelné zážitky.
 

„Bylo to fantastické. Tohle člověk mockrát za život nezažije,“ shodovali se mladí vlajkonoši, kteří důležité vítězství Čechů nad Řeckem v poměru 2:1 oslavil v duchu sloganu Let´s get CRAZY – bláznivým skandováním fotbalových pokřiků před hotelem.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

A kdo by chtěl zažít podobnou atmosféru velkých fotbalových akcí z nevšedního úhlu pohledu, ať neprošvihne uzávěrku. Jedenáctý ročník Coca-Cola Školského poháru startuje již na podzim!

Oficiální zdroj