Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 23.3. 2015 15:07
video nešťastná událost

TRAGÉDIE! Bojovník umíral v ringu, diváci mysleli, že je to show

Zdroj: YouTube.com
Témata:

Mexický bojovník po ráně do hlavy zemřel přímo v ringu, kde si ho několik minut nikdo nevšímal. Stalo se tak při galavečeru wrestlingu. Tento sport je mimořádně oblíbený, protože kloubí pestrobarvené kostýmy, herecké role a zároveň tvrdé rány. Jde ale především o obrovskou show pro diváky. Bohužel i při takovýchto akcích může dojít k tragédii.

Wrestler El Hijo del Perro Aguayo po úderu bezvládně visel v provazech a svou pozornost mu nevěnoval ani rozhodčí, ani ostatní zápasníci.

 

Diváci mohutně tleskali a fandili show, o které logicky předpokládali, že je pouze hrou. Přitom ale viděli smrt člověka v přímém přenosu!

 

Bojovník z ringu neodešel po svých, ale jeho bezvládné tělo museli odnést zdravotníci. Ve wrestlingu jde hlavně o to, aby se diváci co nejvíce bavili. V tomto byznysu se točí velké peníze.

 

El Hijo del Perro Aguayo byl po oživovacích pokusech ihned převezen do nemocnice, dalších několik hodin už nepřežil. S jeho smrtí se tak bude vyrovnávat nejen celá jeho rodina, ale hlavně wrestler, který dal Mexičanovi poslední ránu.

veb TN.cz