Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 29.9. 2009 22:54

Sledovali jste PŘÍMÉ PŘENOSY: Výhry Arsenalu a Barcelony

Arsenal vs. Olympiacos a Barcelona vs. Kyjev živě na tn.cz
Zdroj: TN.cz
Arsenal vs. Olympiakos a Barcelona vs. Dynamo Kyjev živě na tn.cz
Témata:

Na tn.cz jste mohli sledovat dva přímé přenosy Ligy mistrů. Představil se Arsenal Tomáše Rosického a obhájce titulu Barcelona.

Dva atraktivní duely, čtyři špičkové týmy a miliony natěšených fanoušků. To byly 2 přímé přenosy, které vám nabídl server tn.cz.


Arsenal versus Olympiakos


V tom prvním duelu se představil druhý nejlépe střílející tým Premier League Arsenal Londýn, jehož barvy hájí i český reprezentant Tomáš Rosický. Soupeřem mu byl řecký Olympiakos Pireus. Oba týmy zvládly své úvodní zápasy (Arsenal vyhrál v Lutychu 3:2 a Olympiakos doma porazil Alkmaar 1:0) a zcela jistě budou chtěly na dobrý vstup do soutěže navázat. Nakonec se z výhry 2:0 radovali Kanonýři po trefách van Persieho a Aršavina.


Barcelona versus Dynamo Kyjev


Přímým přenosem číslo dva bylo utkání obhájce titulu z Barcelony. Španělský velkoklub v lize jede jako perfektně namazaný stroj, když vyhrál všech pět dosavadních klání. V Lize mistrů ale "Barca" na úvod "jen" remizovala na půdě Interu Milán, takže její povinností bylo vyhrát. Soupeřem katalánského týmu bylo ukrajinské Dynamo Kyjev a katalánský velkoklub zvítězil rovněž 2:0 po gólech Messiho a Pedra Rodrígueze.

jpz TN.cz