Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 14. 5. 2017
Nápady Sportovní alternativy

Sport je zase dál: Tenista hraje vařečkou, gólman si po sobě střílí!

Sportovní alternativy
Zdroj: facebook

Na internet občas uniknou velmi srandovní videa. Lidé vymýšlejí různé věci a to i ve sportu. V tomhle případě se ale dá říct, že se snaha cení. Klučina z Česka vymyslel zajímavý způsob, jak posunout tenis zase dál - místo s raketou hraje s vařečkou. Hokejový gólman ze zámoří zase nepotřebuje protihráče, střílí si na sebe sám.

Ještě mu nebylo ani osmnáct let a už se stal legendou. Alespoň tedy video talentovaného tenisty Jonáše Forejtka propagovala facebooková stránka "Tennis Legend" (v překladu tenisová legenda). Jeho hra je opravdu jedinečná. Jonáš totiž místo tenisové rakety používá (ve videu) vařečku. Tato alternativa mu vůbec nedělá problém. Také jste zkoušeli na tréninku tento zajímavý prvek?

 

 

No a pak je tady jeden pán ze zámoří. O hokejový gólmanech se říká, že jsou to introverti, kteří se v kabině s málokým baví a žijí si svůj oddělný svět. To ostatně tenhle brankář potvrzuje. Na tréninku totiž spoluhráče nepotřebuje, vystačí si sám. Střelbu na sebe provádí různými způsoby a stačí mu k tomu většinou vlastní ruka.

 

Takže až někdy zapomenete raketu, nebo nebudete mít nikoho, kdo by s vámi zrovna šel na led, víte, že nemusíte zoufat. Tyto alternativní metody můžete vyzkoušet všichni.  

lju TN.cz