Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 5.9. 2016 10:05
beznaděj není to dobré

Špatné zprávy o Schumim! Musel by se stát zázrak, tvrdí přítel

Michael Schumacher
Zdroj: profimedia.cz
Michael Schumacher

Světlo světa spatřily nové zprávy ohledně zdravotního stavu Michaela Schumachera. A bohužel vůbec nejsou dobré.

Oficiální zprávy o zdravotním stavu legendy motoristického sportu jsou sice ještě vzácnější než pověstný šafrán, ovšem tu a tam se najde někdo, kdo nějaké ty zprávy přece jen uvolní. Tím, kdo tentokrát promluvil, je někdejší marketingový šéf automobilky Mercedes Gerd Krämer. A zprávy to bohužel vůbec nejsou příznivé...
 

Jestli to totiž ještě před několika týdny podle bývalého šéfa stáje Ferrari, v níž sbíral Schumacher své největší úspěchy, vypadalo příznivě, nyní jsou prognózy diametrálně odlišné. "Michael se už na veřejnosti neobjeví, zázraky se totiž nedějí," sdělil Krämer serveru itechpost.com zdrcující zprávu pro Schumacherovy fanoušky.
 

Nepříznivé zprávy ještě rozvedl dál. "Jeho zdravotní stav se nelepší. Nemůže chodit ani komunikovat. Své okolí sice vnímá, ale prakticky na něj nemůže reagovat. Jeho uzdravení je prakticky vyloučení. Musel by se stát zázrak," přiznal.

Michael Schumacher na konci roku 2013 nešťastně havaroval na lyžích. Po nehodě byl šest měsíců v kómatu, později rodina jakékoliv informace o jeho zdravotním stavu přestala zveřejňovat. Bývalý závodník byl převezen do domácí péče k Ženevskému jezeru, kde se o něj stará tým odborníků. Léčba už si vyžádala miliony eur a rodina musela začít rozprodávat majetek.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jeho reakce trhá srdce: Co Schumacher dělá, když slyší své děti?

msl TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

5.9. | 10:50 roko-lanek
5
Před půl rokem jsem četl že už chodi.
5.9. | 18:24 Dany CZ
-14
Přeju mu pomalou a bolestivou smrt! Zlatí komunisti!! TO nikdo nemohl mít ...
5.9. | 20:36 allanaldik
3
uz pred dvema lety jsem to tady psal ze je to jen ziva mrtvola na hadickach a dratkach a dostal jsem minusu jako nikdy. vetsinou za pravdu se sumacherovci zlobi. At ho odpoji a nechaji odejit do nebeske formule, bude to lepsi jak pro nej tak pro jeho rodinu.
5.9. | 20:21 champ1on
0
Toho doktora, co mu přestal dávat pohlavní hormon testosteron a tím ho usmrtil, by měli odsoudit za vraždu!
5.9. | 18:24 Dany CZ
-14
Přeju mu pomalou a bolestivou smrt! Zlatí komunisti!! TO nikdo nemohl mít úspěch jako on a všichni jsme si mohli být rovni!!!!!
5.9. | 16:50 pichav
-13
SENA !!!! SE NA !!!! NEHO !!!! TESI !!!! JENZE !!!! ON SE !!!! SENOVI !!!! NEVYROVNA !!!! A MA MU !!!! ZA ZLE !!!! ZE HO !!!! SENA !!!! PREDJEL !!!! TAM !!!! ZE SE NA !!!! TO UZ SU !!!! MACHR !!!! SE NA !!!! A TAKE !!!! SE NOVI !!!! CO BY SE !!!! VYROVNALI !!!! SENOVI !!!! UZ NERODI !!!!
5.9. | 16:48 jaqykmy-takmyqy
-4
Schumi je borec, ještě sedne do kokpitu
5.9. | 16:04 Vagin Analev
-1
Kdyz nekomu sbiraji sedou kuru ze snehu a vkladaji mezi kosti dopadne spatne bez ohledu na majetek. Kazdopadne borec.
5.9. | 10:50 roko-lanek
5
Před půl rokem jsem četl že už chodi.