Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 29.5. 2017 10:01
promluvil oficiální vyjádření

Fotbalista Čermák přežil nehodu: Tohle vzkazuje jeho manažer

Viktor Kolář a Aleš Čermák
Zdroj: Profimedia

Fotbalista pražské Sparty Aleš Čermák je po víkendové autonehodě, při které ho museli z vozu vyprostit hasiči, stále v nemocnici v pražském Motole. Podle prvních zpráv by měl mít zlomená žebra a nestihne tak evropský šampionát do 21 let. K nehodě a jeho současnému zdravotnímu stavu se už vyjádřil i jeho manažer Viktor Kolář.

Bylo to jako z akčního filmu. Čermák, který se posílil alkoholem, což potvrdila i dechová zkouška, nasedl do auta a vydal se domů. Jenže kousek za Prahou neukočíroval svůj sportovně laděný vůz a poslal ho přímo do svodidel a vzápětí do stromu.

 

 

Auto začalo hořer a dvaadvacetiletý záložník mohl být rád, že ho zachránili hasiči. Záchranná služba ho okamžitě převezla do motolské nemocnice se zraněním žeber.

 

 

Fotbalová kariéra by ohrožena být neměla, ale už teď je jisté, že se talentovaný záložník neobjeví na evropském šampionátu do 21 let, kde měl talentovaný záložník plnit funkci kapitána.

 

 

“Aleš Čermák měl v noci ze soboty na neděli dopravní nehodu, po které musel být převezen do nemocnice. V současné době je při vědomí a mimo ohrožení života. Vzhledem k tomu, že jsou v plánu další lékařské úkony a vyšetření, nemůžeme zatím Alešův zdravotní stav blíže komentovat. Jsme s ním v úzkém kontaktu a dostane se mu veškeré naší podpory,” vzkázal Viktor Kolář ze společnosti Sport Invest, která Čermáka zastupuje.

 

Fotbalista může děkovat štěstěně, že stála při něm, protože nebýt rychlého zásahu svědků a hasičů, kteří na místo dojeli takřka okamžitě, mohla nejen jeho fotbalová kariéra nadobro skončit.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rána pro Tomáše Řepku: Gulaši si přivlastnil jeho syna! Tahle slova bolí

mm TN.cz