Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 20. 8. 2018
Fotbal Nová posila

Sparta vyřešila ztrátu Kadlece. Na Letnou míří Golgol Mebrahtu!

Golgol Mebrahtu
Zdroj: AC Sparta Praha
Golgol Mebrahtu

Sparta velmi rychle vyřešila ztrátu Václava Kadlece, který se stále zotavuje z operace kolene a letenským bude delší dobu chybět. Místo něj přichází útočník Golgol Mebrahtu, který naposledy působil v Mladé Boleslavi a s pražským klubem podepsal jako volný hráč.

Kadlecovo koleno se léčilo správně, jenže přišly komplikace, kvůli kterým bude minimálně šest týdnů rehabilitovat na německé klinice. Sparta už ale náhradu našla. "Reagujeme na zdravotní stav mužstva. Dlouho víme, že Drchal je mimo hru na celý podzim, ale čekali jsme na návrat Vaška Kadlece. Tam se to zkomplikovalo, takže reagujeme," uvedl pro klubový web sportovní ředitel Sparty Zdeněk Ščasný.

 

"V Boleslavi jsem před pár dny rozvázal smlouvu a měl jsem několik nabídek. Když se ale ozve klub jako Sparta, nejde to odmítnout," řekl Golgol Mebrahtu, který je novou posilou.

 

 

Mebrahtu byl jednou z opor Mladé Boleslavi a právě ze středočeského celku přestoupil do Sparty. Sedmadvacetiletý Australan před odchodem do České republiky působil v rodné zemi, kde hrál naposledy za tým Western Sydney Wanderers.

lju TN.cz