Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 21.9. 2017 10:29
domácí pohár hanebný výkon

Sparta splnila povinnost. Co přiznal kapitán Šural po zápase?

Josef Šural
Zdroj: Profimedia

Fotbalisté pražské Sparty včera doslova vydřeli po výhře 1:0 nad Znojmem v postup do osmifinále Mol Cupu, ale k povedenému výkonu bylo daleko.

Sparta šla zásluhou Bogdana Vatajelua v prvním poločase do vedení, ale druhý poločas se proti druholigovému soupeři svěřenci italského trenéra Stramaccioniho prakticky nedostali do šance.

 

 

"První poločas jsme odehráli tak, jak jsme se připravovali. Hru jsme kontrolovali, drželi jsme míč a měli i nějaké šance. Ve druhém poločase jsme si možná mysleli, že už je po zápase. To ale není pravda, když zápas trvá devadesát minut. Poslední čtvrthodinu nám soupeř dělal problémy," připustil Stramaccioni.

 

Nicméně fotbalový velkoklub, který během léta utratil neskutečné sumy za zahraniční hráče i realizační tým, by měl proti druholigovému soupeři předvést úplně jiné představení.

 

 

"Začali jsme dobře, drželi balon a dali brzo gól. Pak jsme ale přestali hrát, postupně se vytráceli a míč měli na kopačkách čím dál méně," hodnotil Šural.

 

 

"Znojmo nemělo co ztratit. Když to přeženu, kdyby dostali ještě dva góly, mohlo by jim to být jedno. Vsadili všechno na útok, byli důrazní, nepříjemní a odvedli velmi dobrý výkon," pochválil uznale výkon soupeře Šural.

mm TN.cz