Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 5.9. 2018 19:34
Fotbal Přátelské utkání

Sparta prohrála 1:3 s Vltavínem: Hrál Vatajelu, Vukadinovič či Heča!

Bogdan Vatajelu
Zdroj: Profimedia

Fotbalisté Sparty totálně selhali v přátelském zápase s LOKO Vltavín, kterému podlehli 1:3. Byť hráli v hodně okleštěné sestavě, takovou porážku fanoušci letenským nemohou odpustit. Zápas se hrál v rámci oslavy 120 let od založení klubu.

V sestavě Sparty byla spousta mladíků, ale i zkušení hráči. Mezi nimi třeba Vukadinovič, Vatajelu, Vácha či Mebrahtu. Právě poslední zmíněný hráč se jako jediný trefil a tak alespoň smazal čisté konto gólmanovi Koblencovi. Na druhé straně Milan Heča inkasoval třikrát.

 

 

Utkání se hrálo během reprezentační pauzy a to v rámci oslav 120 let od založení LOKO Vltavínu. Na toto mužstvo z pražských Holešovic byl kurz 9,5 až 21, dle sázkových kanceláří. I proto někteří rozhněvaní fanoušci pálili ostrými do svých řad. "Nevadí, kluci si alespoň vydělali," zuří jeden z fanoušků v diskuzním fóru. „Viděl jsem tiket a nějaký tipér si vsadit 5 tisíc,“ píše jiný, který sice nenaráží na žádného fotbalistu, ale vyzdvihuje úspěšný tip.

 

 

Jsou ale i ti, kteří si stojí za názorem, že tento výsledek nic neznamená. "Vždyť o nic nešlo. Mladí kluci alespoň ví, co mají zlepšit a to byl účel," zní také v jednom z příspěvků.

lju TN.cz