Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.3. 2017 19:49
nová doba první zápas

Sparta podle RADY: Posadil Konatého, nehraje ani Lafata!

Petr Rada
Zdroj: Profimedia

Trenér Petr Rada vstupuje na lavičce Sparty do prvního soutěžního utkání. Čekalo se, jaké změny provede v základní sestavě. A k proměně skutečně došlo.

Bude mít své místo v základní sestavě Tiemoko Konaté? Přijde o své místo mezi třemi tyčemi Tomáš Koubek? Bude hrát David Lafata? 
 

Otázek kolem první základní sestavy pražské Sparty vytvořené Petrem Radou bylo hodně. A pár desítek minut před výkopem důležitého ligového utkání proti Zlínu na ně fanoušci dostali odpověď.
 

V základní jedenáctce nezbylo místo na Tiemoka Konatého, hřišníka, který si znepřátelil fanoušky, když před několika měsíci "stávkoval". Na levé straně bude operovat Néstor.

Sestava pražské Sparty
Zdroj: Twitter

Naopak nic se nemění v bráně. Jedničkou i u Petra Rady zůstává Tomáš Koubek, který sice v Mladé Boleslavi v první půli své spoluhráče několikrát podeřel, pak byl ale kritizován za chybu při brance Středočechů.
 

V útoku chybí David Lafata, který si odpykal trest za žluté karty. Na hrotu Sparty se bude se zlínskými obránci prát Václav Kadlec.
 

Oproti zápasu v Boleslavi nehraje ani mladík Sáček, jehož místo vedle Lukáše Marečka zaujal jeho jmenovec Vácha.
 

Jak se změny osvědčí, poznají sparťanští fanoušci už dnes večer.

TN.cz

Diskuze

17.3. | 22:25 allanaldik
1
Náhlasit nevhodný komentář
po 90 inutach nudneho cehosi tragedie pokracovala i s Radou, nedokazali ani vyhrat proti 10 hracum Zlina poslednich 15min.
17.3. | 20:06 allanaldik
1
Náhlasit nevhodný komentář
to zas bude spartanska fotbalova fraska s duklistou Radou. Nebude potrebovat taky nejake rady?