Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 14. 7. 2017
fotbal Návrat na hřiště

Sparta hrála s Blackburnem, Rosa nastoupil 20 minut před koncem!

Tomáš Rosický
Zdroj: profimedia.cz
Tomáš Rosický

V minulé sezoně odehrál Tomáš Rosický ve sparťanském dresu pouze 18 minut. Jenže nová sezona začíná a do dění vstupuje i uzdravená hvězda. Po operaci už je "Malý Mozart" zapojen v týmové přípravě a dnes už po hřišti pobíhal s kapitánskou páskou proti Blackburnu, se kterým hrála Sparta přátelský zápas.

"Vypadá to nadějně, ale pořád je tam spousta kolonek, které musím odškrtnout," odkazoval bývalý hráč Arsenalu ze soustředění v Rakousku. Sparta dělá pro návrat 36letého záložníka všechno a hráč dělá všechno pro to, aby Spartě v budoucnu pomohl. Snem je spojení Sparty a Ligy Mistrů.

 

 

Do prvních přípravných zápasů ho ještě nový trenér Stramaccioni nenominoval, ale v tom poslední už na trávníků figuroval. Proti třetiligovému Blackburnu nastoupil asi 20 minut před koncem. Výrazněji však vidět nebyl, na druhou stranu se ani nezranil.

 

Zápas si bude dlouho pamatovat také nový sparťanský striker Marc Janko. Ve svém prvním zápase si do statistik zapíše první zásah. Sparta nakonec porazila klub z Anglie 1:0.

dm TN.cz
Reklama

 

Reklama