nový rekord pořád nemá dost

Španělská liga, Ronaldo a...? Další REKORD pro Portugalce!

Cristiano Ronaldo si zapisuje další rekord.
324 gólů! To už je pořádná porce, jásá Ronaldo.

Cristiano Ronaldo dnes opět přepisoval historii! V dnešním utkání španělské ligy se opět zapsal do statistik zápasu vstřeleným gólem. Real zvítězil na domácí půdě 3:0 nad Levante a Ronaldo překonal stávájící rekord Raúla v počtu vstřelených gólů.

Portugalský reprezentant nejprve na stadiónu Bernabeu připravil ve 27. minutě gólovou pozici pro Marcela a sám se trefil o tři minuty později. Skóre zpečetil devět minut před koncem Jese.

K překonání Raúlova rekordu Ronaldo potřeboval pouze 310 zápasů v sedmi sezónách. Španělský útočník se k bilanci 323 gólů dopracoval po 741 zápasech během 16 let. Z hráčů Realu pokořil hranici 300 gólů už jen Alfredo Di Stéfano, který nasbíral 308 zásahů ve 396 utkáních v jedenácti sezónách.

Třicetiletý Ronaldo dal v lize 231 gólů, další přidal v Lize mistrů (67), Španělském poháru (21), španělském Superpoháru (3) a evropském Superpoháru (2).