skandální liga mistrů

Souboj gigantů vyhrál Real, i díky hattricku CR7 a ofsajdům

Cristiano Ronaldo dává klíčový gól proti Bayernu z ofsajdu
Zdroj: Twitter

Fotbalisté Realu Madrid vyřadili v Lize mistrů Bayern Mnichov až po prodloužení. V závěrečné čtvrthodině zkompletoval hattrick Cristiano Ronaldo, dva rozdílové góly dal ale zřejmě z ofsajdů. Bílý balet doprovází do čtvrtfinále městský rival Atlético, kterému stačila remíza 1:1 v Leicesteru.

Německý celek sice Realu oplatil prohru 1:2 z prvního duelu, ale do prodloužení šel bez vyloučeného Artura Vidala a Real přesilovou hru využil díky Ronaldovi. "Bílý balet" si zahraje semifinále posedmé za sebou. Naopak Bayern bude mezi čtyřmi nejlepšími celky chybět poprvé od roku 2011.

Marcelo přihrává Ronaldovi do ofsajdu
Zdroj: Twitter Marcelo přihrává Ronaldovi do ofsajdu

O postupu Atlética rozhodl už ve 26. minutě Saúl Niguéz, který hlavou vstřelil jubilejní stý gól svého klubu v Lize mistrů. Leicester v tu chvíli potřeboval dát tři branky, ale dosáhl na jedinou zásluhou Jamieho Vardyho.