Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 23. 10. 2017
Po letech Vlastní zkušenost

Šokující zpověď manželky boxera Aliho: Byla to sexuální mašina!

Muhammad Ali, boxerská ikona

Už je to přes rok, co svět opustila ikona boxu, Muhammad Ali, vlastním jménem Cassius Marcellus Clay. Olympijský vítěz z roku 1960 byl pro mnohé sportovní vzor. Nejen proto, že byl známým bojovníkem za lidská práva. Měl však i jednu slabinu, kterou měly být ženy a sex. Alespoň to uvádí v nové knize „Ali – a life“ jeho druhá manželka Belinda.

Muhammad Ali se proslavil především legendárními zápasy s Joem Frazierem či Georgem Foremanem. Od osmdesátých let bojoval s Parkinsonovou chorobou. Kvůli ní také v roce 1981 definitivně pověsil boxerské rukavice na hřebík. A právě zmíněné onemocnění bylo příčinou jeho smrti. Ali zemřel ve věku 74 let během loňského června. 

 

 

Ale co jeho soukromí? Ví se o něm hodně, ale spousta věcí byla dodnes tabu. Třeba ta, že střídal jednu milenku za druhou a vůbec mu nevadilo, že je ženatý. Podle své druhé manželky Belindy byl doslova sexuální mašinou. Ta ve své nové knize „Ali – a life“ popsala i to, že Aliho postelí prošly i herečky z Hollywoodu.

 

Prý chtěl Muhammad Ali kvantitu. Proto neřešil, jakého jsou „jeho“ ženy věku, původu či sociálního statusu. „Ali měl temnou až zlověstnou stránku. Byl závislý na sexu,“ zní v knize. Belinda mu prý milenky nejen tolerovala, ale ještě mu reservovala hotelové pokoje, na kterých si s nimi měl užívat.

lju TN.cz