Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 3. 10. 2017
Masakr Střelba na koncertu

Šokovaná Robsonová přihlížela masakru ve Vegas: Bylo to děsivé!

Laura Robsonová
Zdroj: Profimedia
Laura Robsonová

Laura Robsonová se ještě teď nemůže vzpamatovat z nedělního šoku, kdy smrti unikla jen o vlásek. Byla totiž přítomná při jednom z nejtragičtějších útoků v historii Spojených států. Zúčastnila se koncertu country hudby v Las Vegas, na kterém jistý Stephen Paddock postřílel 59 návštěvníků a přes 500 dalších jich zranil.

Britské tenistce patří ve světovém žebříčku 244. místo. Od své práce si však chtěla na chvíli odpočinou, zapomenout na kurt a užít si country koncert v Las Vegas. Nikdy na něj nezapomene. Bohužel. Přežila totiž tamní masakr, při kterém zemřelo 59 lidí a přes 500 jich bylo zraněno.

 


Tuto tragédii má na svědomí jistý Stephen Paddock, který je označovaný úřady za jediného pachatele nejkrvavějšího střeleckého masakru v dějinách USA. "Byli jsme tam, ale jsme v pořádku. Nejdříve to znělo jako ohňostroj, pak najednou začali všichni utíkat. Bylo to děsivé," psala Robsonová na sociální síť. "Můj kamarád byl hlouběji v davu, pomáhal lidem, kteří byli zranění. Všichni jsme v šoku," dodala britská tenistka.
 


Na koncertu byli i další sportovci, kteří však v České republice nejsou příliš známí. Dle dostupných informací nejsou mezi oběťmi.

lju TN.cz