Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 30.11. 2017 10:31
mma už má vyděláno

Šok pro UFC: McGregor už možná nebude zápasit, řekl prezident

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia

O McGregorovi si každý týden můžeme přečíst nějakou novinku, ovšem informace o jeho dalším zápase v UFC se stále neobjevila. Jistý tlak veřejnosti vycítil i samotný prezident celé organizace Dana White a tak se rozhodl vystoupit před novináři.

Peníze dokáží pořádně změnit člověka. To byla hlavní myšlenka prezidenta UFC, kterou Dana White naznačoval.

 

Conor McGregor se od zápasu desetiletí s Floydem Mayweatherem v oktagonu neukázal a co víc, tak nyní je to již více než rok, co naposledy vstoupil do klece. Tlak fanoušků i zápasníků, kdy McGregor opět vstoupí do klece neustále roste.

 

 


„Zápasení je nejhorší. Zkuste dostávat pěstmi do obličeje každý den, když máte 100 milionů dolarů v bance. Peníze změní všechno pro spoustu lidí,"
prohlásil White na adresu McGregora.

 

 


A co říká na nedávný průšvih, kdy Conor skočil do klece a málem se porval s rozhodčím? „On je mladý, bohatý a v Irsku je doslova bohem. Tohle je toho součástí. Nevím jestli si pamatujete, ale podobné to bylo i s Jonem Jonesem. Byl taky mladý, bohatý, talentovaný a králem světa. Doufejme, že se to nebude opakovat," obhajoval jeho nedávný skandál.

 


V současnosti prý pracují na nové smlouvě, jelikož nyní je hlavní otázka, zda se titulu vzdá nebo ho bude obhajovat. Nicméně jak sám White poznamenal: „Conor už dost možná nebude nikdy zápasit. Ten chlap má 100 milionů dolarů," prozradil prezident prestižní organizace UFC.

Lukáš Zduba TN.cz