Publikováno 9. 11. 2018
nhl noční zápasy

Sobotka pomohl Buffalu dvěma góly k výhře nad Montrealem!

Vladimír Sobotka

Hokejisté Buffala zvítězili ve čtvrtečním utkání NHL 6:5 v prodloužení na ledě Montrealu a dvěma trefami se o to zasloužil Vladimír Sobotka. Po zásluze byl pak vyhlášen třetí hvězdou utkání.

David Krejčí neodvrátil třemi asistencemi prohru Bostonu 5:8 s Vancouverem. Jakub Voráček připravil v prodloužení vítězný gól Philadelphie, která udolala Arizonu 5:4. Podruhé v sezoně skóroval David Kämpf, který ale s Chicagem podlehl Carolině 3:4.

Gól Vladimíra Sobotky proti Montrealu VIDEO:

Sobotka, který měl před zápasem na kontě jeden gól, dostal Buffalo v první třetině do vedení 1:0 a 2:1. Jedenatřicetiletý útočník nejdříve těžil v přečíslení dva na jednoho z výborné přihrávky, po které zakončoval do prázdné branky, a druhou trefu přidal z dorážky.