Aktualizováno 13.4. 2017 07:11
nova sport play-off

Sobotka opět mířil přesně! Pastrňák k výhře pomohl asistencí

Vladimír Sobotka

Navrátilec Vladimír Sobotka byl opět hodně vidět. V zápase proti Minnesotě vstřelil gól, ale soupeř pak vyrovnal na 1:1. Zápas se stále hraje a prodlužuje se. Hokejisté Bostonu vezou první bod z Ottawy, kde se přihrávkou na výhře 2:1 podílel David Pastrňák. Na výhře San Jose 3:2 po prodloužení v Edmontonu podílel přihrávkou Tomáš Hertl.

Pastrňák měl na vítězné akci obrovský podíl. Nejprve  vybojoval puk v útočném pásmu, pak přihrávkou připravil  střeleckou pozici pro Patrice Bergerona, jehož ránu sice domácí obrana zablokovala, ale Marchand odražený puk pohotově dorazil do branky.

Tomáš Hertl přihrál na jeden gól hokejistů San Jose, kteří zvítězili 3:2 v prodloužení v Edmontonu. Sharks prohrávali po první třetině 0:2, pak ale dokázali manko smazat a ve 4. minutě nastavení rozhodl o jejich výhře po rychlém protiútoku Melker Karlsson.