světový pohár velký úspěch

Snowboardistka Šárka Pančochová zazářila na stadionu Red Sox!

Sarka Pancochova
Zdroj: facebook.com

Výraznou českou stopu zanechala snowboardistka Šárka Pančochová v americkém Bostonu na baseballovém stadionu Red Socks. V rámci Světového poháru v disciplíně Big Air. Při svém premiérovém startu skončila na skvělém 14. místě!

Na slavném bostonském stadionu Fenway Park vyrostlo skoro padesátimetrové monstrum, které připomínalo spíše obřího dinosaura, než nájezdovou rampu pro disciplínu Big Air.

Stadion Red Sox
Zdroj: facebook.com Stadion Fenway Park.

Pětadvacetiletá snowboardistka Pančochová obsadila v nabité světové konkurenci výbornou 14. příčku a po vydařeném závodě neskrývala nadšení.

"V Americe je to jeden z největších akčních sportů. Kdybych to porovnala se sporty u nás, je to jako fotbal," řekla Radiožurnálu před svým vstupem do této sezóny SP.

Z dalších českých reprezentantů se dařilo Petru Horákovi, který skončil na 19. místě.