Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 11. 8. 2018
Atletika Mistrovství Evropy

Smutný konec na ME v Berlíně: Dvě atletky měly autonehodu!

Louisa Grauvogelová a Mareike Arndtová
Zdroj: Profimedia
Louisa Grauvogelová a Mareike Arndtová

Pro dvě atletky skončilo právě probíhající mistrovství Evropy, které se koná v Berlíně, velmi smutným koncem. Bohužel tady nejde o sportovní výsledek, ale dopravní nehodu, která se dvěma německým sedmibojařkám stala při cestě ze stadionu na hotel.

Louisa Grauvogelová (21) a Mareike Arndtová (26), to jsou atletky, kterým se nehoda stala. Obě skončily v nemocnici, ale ani jedna se naštěstí vážně nezranila. I tak nemohou dál závodit na evropském šampionátu.

 

 

K nehodě došlo včera po dopoledním programu evropského šampionátu, když se sportovkyně vracely ze stadionu na hotel. Následně musely obě zůstat v nemocnici na pozorování. Ještě před dvěma dny přitom hýřily dobrou náladou a na sociální síť umístily společnou fotografii ze stadionu…

 

Louisa Grauvogelová a Mareike Arndtová
Zdroj: Instagram Louisa Grauvogelová a Mareike Arndtová

 

Nehoda by je však neměla do další sportovní kariéry nijak omezit. Mistrovství Evropy však pro ně skončilo a to v době, kdy je čekala v rámci sedmiboje závěrečná disciplína, tedy běh na 800 metrů. Grauvogelová v tu dobu figurovala na 7. místě a její kolegyně a dobrá kamarádka Arndtová byla průběžně dvanáctá.

lju TN.cz