Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 12. 3. 2018
Hokej Zahraje si ještě?

Smutný Jágr: Zranění se nelepší, proti Budějovicím hrát nebude!

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia

Jaromír Jágr se už zase pouští do hokeje. Dělá, co může. V pozdních nočních hodinách sám trénuje na kladenském stadionu, kam za ním chodí fanoušci a fanynky pro podpisy i společné fotografie. Rytíři už zítra hrají první zápas semifinálové série, která začne v Českých Budějovicích. Jágr na jih s týmem sice pojede, ale zase si odklouže své jedno povinné střídání a skončí. Zdravotní stav mu ještě plnou zátěž nedovolí.

"Musím říct, že jsem si myslel, že to bude lepší, než to je. Že se budu rychleji uzdravovat. Ale realita je taková, že se to poslední týden nikam nepohnulo," uvedl Jágr pro ČTK. Slavná osmašedesátka i přesto trénuje, jak to jen jde. Na led chodí v pozdních nočních hodinách a ochotně se fotí s fanoušky...

 

Jaromír Jágr s fanynkou na nočním tréninku
Zdroj: Instagram Jaromír Jágr s fanynkou na nočním tréninku

 

Podle informací Nova Sport utrpěl Jaromír Jágr v utkání s Havířovem otřes mozku. Stalo se to po tvrdém ataku Marka Sikory, po kterém si hokejová legenda navíc poranila koleno. Právě kvůli tomu nemůže Jágr stále do plné zátěže.

 

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia

 

Jaromír Jágr bude v Českých Budějovicích na ledě pouze na úvodní vhazování. Je to nezbytnost nutná pro to, aby nasbíral celkem patnáct startů za kladenský tým, které mu umožní hrát v případné baráži. Kladenský útočník potřebuje nastoupit ještě v pěti zápasech, aby tuto podmínku splnil.

lju TN.cz