Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 21.2. 2016 13:04
galerie drtivá rána

SMUTNÁ ZPRÁVA: Vladimíru Růžičkovi zemřela manželka Eva

Eva Růžičková
Zdroj: profimedia.cz

Velký smutek postihl rodinu hokejového trenéra Vladimíra Růžičky. Po dlouhé nemoci zemřela jeho manželka Eva. Bylo jí 53 let.

Už téměř rok se musel bývalý reprezentační kouč Vladimír Růžička potýkat s následky kauzy, kdy měl vzít úplatek půl milionu. Jenže to těžké období nebylo nic proti tomu, co nastává pro jeho rodinu – syna Vladimíra a dceru Evu – nyní.

 

Zcela nečekaně je totiž opustila milovaná manželka a matka, která desetiletí vytvářela v hokejem "posedlé" rodině pohodové zázemí. Smutnou zprávu potvrdil zdroj deníku Blesk.

13

GALERIE: Eva Růžičková, manželka trenéra Vladimíra Růžičky

Zdroj: profimedia.cz

Eva Růžičková

Vladimír a Eva Růžičkovi.

Hodnocení:

Většina hokejových fanoušků Evu Růžičkovou znala především proto, že byla dobrou duší slávistické kabiny v dobách zlaté slávy klubu (tituly 2003, 2008), když mu její manžel šéfoval.

 

Dokonce do ní nosila své proslulé podomácku napečené míša řezy a věnečky, které si chválily i ty největší hvězdy. Se zdrcující "nespravedlností" života se nyní musí česká hokejová legenda vyrovnat již v roli trenéra Chomutova.

 

 

Vzhledem k okolnostem se tak dá očekávat, že dnes Piráty v duelu proti Liberci koučovat nebude. Za Chomutov nenastoupí ani jeho syn, který nezasáhl ani do dvou posledních zápasů.

 

 

mm TN.cz

To nejlepší z iSport.cz