Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 15.8. 2016 18:35
galerie velká tragédie

Smutek hokejového mistra světa. Při nehodě přišel o syna

Tragická dopravní nehoda u Kladna
Zdroj: TN.cz
Tragická dopravní nehoda u Kladna

Tragická dopravní nehoda na Kladensku u obce Velká Dobrá se stala osudnou pro syna hokejového hokejového šampiona z roku 1996 Drahomíra Kadlece.

Brzy ráno se mezi obcemi Velká Dobrá a Doksy srazila v zatáčce dvě osobní auta. Mladý řidič červeného opelu prudký náraz nepřežil.
 

Dle informací deníku Blesk přišel o život sedmadvacetiletý syn bývalého reprezentanta a mistra světa z roku 1996 Drahomíra Kadlece.

15

GALERIE: Nehoda syna hokejového mistra světa Kadlece

Zdroj: zpravy@nova.cz

Tragická nehoda na Kladensku

Hodnocení:


Podle dostupných informací všeho dostal mladý řidič v zatáčce smyk a vyletěl do protisměru. Naneštěstí v tu chvíli projížděla bíla fabia, která už se střetu nemohla vyhnout. Dvě ženy v autě utrpěly vážná zranění a skončily v nemocnicích.

Prudký náraz do dveří spolujezdce odhodil opel do svodidel, mladý řidič utrpěl velmi vážná zranění a na místě zemřel. Řidič bílého auta vyvázl z nehody bez vážnějších zranění.
 

Před 20 lety byl Drahomír Kadlec mistrem světa, čtyři roky předtím přivezl bronz z olympiády v Albertville. V posledních měsících ale neprožívá moc příjemné období. Krátce po svých 50 narozeninách bojoval o život po zástavě srdce.

Drahomír Kadlec
Zdroj: isifa.com

I díky sportu se z těžké situace dostal a znovu se vrátil na střídačku hokejbalového týmu Kladna. Bohužel nyní přišla další velká rána, přišel o syna Lukáše.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

13. komnata Vondráčkové: Smrt milovaného dítěte!

Jak prožívají rodiče smrt svých dětí? Hvězdy nafotily dojemné snímky

TN.cz