Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 7. 2. 2018
NFL To je na panáka

Smolař z týmu Patriots: Prohra v Super Bowlu a vykradený dům!

Rob Gronkowski
Zdroj: Profimedia

Někdy se prostě smůla lepí na paty! Když hráč New England Patriots Rob Gronkowski neúspěšně bojoval se svým týmem ve finále NFL, tak v jeho domě ve Foxborough řádili zloději. Údajně se měly ztratit tři střelné zbraně, hráč ale nemá licenci na jejich vlastnění.

Hvězdný Rob Gronkowski si v nadsázce mohl připadat "okraden" už Zachem Ertzem, který svým touchdownem dvě minuty před koncem normální hrací doby rozhodl o tom, že si hřmotný Tight end "Pats" nepřipíše třetí vítězství v Super Bowlu.

 

 

Jenže zrovna v tu chvíli v jeho domě nejspíše probíhala opravdová loupež. Podle informací CBS Boston se pachatelé dostali dovnitř oknem jednoho z pokojů a měli zcizit tři pistole.

 

Gronkowski podle stejného zdroje nemůže legálně držet žádné střelné zbraně, povolení prý má jeho spolubydlící. Pokud by se ale zjistilo, že jsou ve skutečnosti osmadvacetiletého hráče amerického fotbalu, mohlo by ho čekat nepříjemné vysvětlování před soudem.

 

 

Sám Gronkowski se k celé události pro média zatím nevyjádřil, ani policie nesdělila žádné bližší detaily zločinu, například kdy a jak přesně se odehrál.

TN.cz