Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 16.10. 2018 17:53
smlouva náročná jednání

Spory o Ester končí: Ladíme jen detaily, říká šéf úseku sjezdařů

Ester Ledecká
Zdroj: Profimedia
Ester Ledecká

Reprezentační smlouva mezi Ester Ledeckou a Svazem lyžařů se prý blíží k finále. V úterý večer její znění projedná výkonná rada a měla by jí schválit. Dvojnásobná olympijská vítězka mezitím trénuje na snowboardu.

Rakouský list Kurier přišel se zprávou, že zdrojem sváru mezi Ledeckou a Svazem lyžařů je sponzorské plnění s jednou z německých automobilek, které se rozchází s představami české reprezentace.


Jenže prý už je všechno vyřešeno. „To už je zavřené. Už se ladí jen detaily ohledně oblečení,“ vysvětluje šéf úseku sjezdového lyžování Ladislav Forejtek.

Ester Ledecká
Zdroj: Profimedia

Zdárné řešení prý přinesla pondělní schůzka mezi agenturou zastupující Ester Ledeckou a Svazem lyžařů. „Ještě včera jsme společně seděli se Sport Investem a ladili bod po bodu. Dnes bychom smlouvu měli projednat na radě a pokud najdeme shodu, schválíme finální verzi,“ dodává Forejtek.


Start nové sezony lyžařských světových pohárů je naplánován na konec října do rakouského Söldenu. Tam ale Ester nepojede, protože na pořadu jsou jen disciplíny, které nejsou její doménou.

Ester Ledecká
Zdroj: Profimedia

V polovině listopadu ale česká naděje odletí do zámoří a na přelomu listopadu a prosince jí čeká start ve Světovém poháru v Lake Louise.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEČEKANÁ ZPRÁVA pro Ester Ledeckou: Dostane, co si zaslouží!

PROBOHA, PROČ? Ester Ledecká půjde na testy DNA!

 

ram TN.cz