Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 2. 4. 2018
Minuta potlesku Slzy a mráz po zádech

Smutek před zápasem: Jágrův klub přišel o věrného fanouška!

Fanoušek Pepe
Zdroj: Fanklub Rytíři Kladno

Bylo to smutné, dojemné a mráz běhal po zádech. Na tom se jistě shodne každý, kdo navštívil včerejší barážové utkání mezi Kladnem a Karlovými Vary. Před úvodním vhazováním příznivci Rytířů uctili věrného fanouška Pepeho, který náhle zemřel. Místo minuty ticha plný stadion tleskal.

„Ještě, než začne utkání, pojďme všichni ucítit památku fanouška Pepeho, který nás před pár dny náhle opustil. Nebudeme však držet minutu ticha, ale minutu mu budeme tleskat. Právě tak by si to přál,“ řekl moderátor a poté začalo necelých pět tisíc fanoušků tleskat. „Pepe Kazatel je tu s námi,“ bylo napsáno na transparentu, který byl rozevřen v kotli kladenského týmu.

 

 

Dojalo to každého, tleskal i Jaromír Jágr, který byl přítomen opět na střídačce Rytířů. Atmosféře přidala ještě píseň Show Must Go On od kapely Queen.

 

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia Jaromír Jágr tleskal na střídačce kladenského týmu

 

Zmíněným věrným fanouškem byl Josef Dvořák, kterému nikdo neřekl jinak, než Kazatel Pepe. Zemřel na dovolené v Egyptě, bylo mu 53 let.

 

 

Jakoby Pepe přinesl Kladnu nakonec štěstí. Rytíři totiž poprvé v baráži uspěli, když po dvou prohrách porazili Karlovy Vary 3:1.

lju TN.cz