Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 1. 1. 2018
Hokej Mistrovství světa U20

Slovenský talent baví svět: Takhle balil sexy reportérku po rozhovoru

Samuel Buček
Zdroj: facebook

Samuel Buček na právě probíhajícím šampionátu na sebe strhává velkou pozornost. Dal krásný gól Americe, díky kterému Slováci vyhráli 3:2. Když po tomto zápase dělal rozhovor pro zámořskou televizi, neodpustil si na jeho konci pořádně odvážný komentář směrem k reportérce. Když se video dostalo o pár dní později na internet, je z něj velký hit.

Byl to normální rozhovor, jako jsou všechny ostatní. Jenže konec byl trochu nevšední. „Jo a mimochodem, jsi pořádně sexy,“ řekl Samuel Buček reportérce. Režie pak rychle přehodila obraz pryč. Ale slova „BTW, you are so hot,“ ta v přenosu neunikla.

 

 

Celý štáb se najednou začal smát a překvapená reportérka jen odvětila: „Ou, díky,“ a tím jejich rozhovor opravdu skončil. A ptáte se, kdo že to stál za mikrofonem, kladl otázky a nakonec si vyslechl zmíněnou lichotku?

 

Tessa Bonhommeová
Zdroj: Instagram Tessa Bonhommeová

 

Byla to Tessa Bonhommeová. Dnes reportérka televize TSN, dříve kanadská hokejová reprezentantka, která má ve své sbírce jedno zlato z olympiády, dvě zlata z mistrovství světa či tři mistrovská stříbra. Dnes jí je 32 let, a i když jí půvab rozhodně nechybí, je o třináct let starší, než její „ctitel“ Samuel Buček ze slovenské reprezentace.

lju TN.cz