Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 19.6. 2017 13:12
Fotbalista Požár v Chorvatsku

Ohrožený reprezentant Slovenska: Na dovolené ho museli evakuovat!

Ján Ďurica
Zdroj: Profimedia / instagram

Během nedělní noci zachvátil známe chorvatské letovisko Podgor obrovský požár. Přírodní katastrofa udeřila jen několik desítek metrů od místa, kde je i se svou manželkou, dcerou a přáteli ubytovaný slovenský fotbalový reprezentant Ján Ďurica.

Po náročné sezóně v Turecku chtěl ve své oblíbené destinaci obránce Trabzonsporu lehce upustit páru se svými nejbližšími, ale místo toho zde prožil okamžiky hrůzy. I přesto, že všechny turisty včetně Ďuricy s rodinou stihli záchranáři evakuovat do bezpečí včas, děsivému pohledu na rudé peklo se nevyhnul nikdo. Sám Ďurica dokonce na svůj instagramový profil sdílel fotografii lesu v plamenech, ke které pro všechny fanoušky a rodinu připsal: "Jsme v pořádku."

 

Požár Podgora 2017
Zdroj: instagram.com

 

"Jsme tu už týden. Požár byl obrovský. Zasahovalo mnoho hasičů i letadla, která požár hasila ze vzduchu," prozradil pro denník Nový Čas slovenský reprezentant přímo z Chorvatska. "Přestěhovali nás do jiné vesnice. Všichni jsme v pořádku," pokračoval Ján Ďurica, který i přes způsobené nepříjemnosti zůstává se svojí přítelkyní Magdalenou Šebestovou, dcerkou Ninou a přáteli v oblíbeném letovisku další týden.

nce TN.cz