Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 20.4. 2016 16:24
galerie nová celebrita

Slovenský hit: Krásnou karatistku Alžbetu už sbalil hokejista z Prahy

Alžbeta Ovečková
Zdroj: Instagram
Alžbeta Ovečková

Slovensko má novou sportovní celebritu. Krásná černovláska Alžbeta Ovečková nejenže drtí své soupeřky na tatami a v Premier League karate jí aktuálně patří třetí místo. Nyní prasklo, že randí s hokejistou Valerijem Kňazevem, který prošel pražskou Spartou, ale okusil třeba i KHL.

Devatenáctiletá diva ze Senice už ve svých 15 letech získala titul juniorské mistryně Evropy a dál úspěšně reprezentuje Slovensko. Díky své atraktivní postavě a sympatickému úsměvu si jí ale také všimli fotografové bulvárních médií, a následně pro server topky.sk  pózovala při tréninku.

19

GALERIE: Alžbeta Ovečková

Zdroj: Facebook / Twitter

Alžbeta Ovečková - 6

Hodnocení:


Na titulní stránky se ale nakonec nedostala jen díky karate a hezkým fotkám. Pomohla jí k tomu známost s ruským hokejistou, narozeným v Praze.


Valerij Kňazev měl kdysi hokejovou kariéru opravdu dobře nastartovanou, přes pražskou Spartu, kde vyrůstal, se dostal na pár týdnů do zámoří a působil i v Sibiru Novosibirsk v KHL. Pak zkoušel štěstí třeba i v Českých Budějovicích nebo Pardubicích a nakonec se přes Prostějov a Šumperk dostal až na Slovensko do Senice.

Valerij Kňazev a Alžbeta Ovečková
Zdroj: sportky.sk Valerij Kňazev a Alžbeta Ovečková

Už to sice nevypadá na nějakou skvostnou kariéru, i když je Valerijovi teprve 23 let. Ale zdá se, že mu to úplně nevadí, na Slovensku totiž našel úplně jiné zlato. Podle fotek mu to s krásnou Betce docela sluší. A pokud jsou oba šťastní, tak je to jen dobře.

sportky.topky.sk TN.cz
Reklama

 

Reklama