Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 2.10. 2017 10:13
atletika video 18+

Slovák bojoval o limit na ME, ale v cíli nechtěně pobavil penisem!

Mezinárodní maraton míru
Zdroj: reprofoto

94. ročník Mezinárodního maratonu míru v Košicích byl svědkem nejen splněného limitu na evropský šampionát domácího běžce Tibora Sahajdy, ale i poněkud kuriózního momentu. Další slovenský zástupce Jozef Urban si totiž při pokusu o limit nevšiml, že mu z trenýrek kouká penis a nechtěně tak pobavil fanoušky v cíli.

Slavný maraton vyhrál Keňan Reuben Kerio v čase 2:08:12, ale diváky v cíli a u televizních obrazovek spíše zaujal výkon domácího Urbana, který si vylepšil osobní rekord.

 

"Nebyl jsem si jistý, jestli vůbec doběhnu na 30. kilometr, proto mě osobní rekord překvapil. Ještě na 40. kilometru mě napadlo, že bych mohl pokořit limit 2:21, ale posledních 700 metrů bylo neskutečně náročných. Chtěl jsem zrychlit, ale nešlo to. Limit na ME je v mých silách a pokusím se o něj na jaře," komentoval svůj výkon v cíli slovenský maratonec.

 

 

Že nechal na nejdelší atletické trati opravdu všechny síly, dokazuje i fakt, že si Urban během svého úsilí nevšiml, že mu z trenýrek vyklouzl penis a v cílové rovince tak nabídl všem divákům poněkud neobvyklou podívanou.

 

Čas 2:21:51 však nakonec Urbanovi nestačil a tak nezbývá než pogratulovat k osobnímu rekordu a do budoucna popřát i pevnější textil.

mm TN.cz