Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 2.10. 2017 10:13
atletika video 18+

Slovák bojoval o limit na ME, ale v cíli nechtěně pobavil penisem!

Mezinárodní maraton míru
Zdroj: reprofoto

94. ročník Mezinárodního maratonu míru v Košicích byl svědkem nejen splněného limitu na evropský šampionát domácího běžce Tibora Sahajdy, ale i poněkud kuriózního momentu. Další slovenský zástupce Jozef Urban si totiž při pokusu o limit nevšiml, že mu z trenýrek kouká penis a nechtěně tak pobavil fanoušky v cíli.

Slavný maraton vyhrál Keňan Reuben Kerio v čase 2:08:12, ale diváky v cíli a u televizních obrazovek spíše zaujal výkon domácího Urbana, který si vylepšil osobní rekord.

 

"Nebyl jsem si jistý, jestli vůbec doběhnu na 30. kilometr, proto mě osobní rekord překvapil. Ještě na 40. kilometru mě napadlo, že bych mohl pokořit limit 2:21, ale posledních 700 metrů bylo neskutečně náročných. Chtěl jsem zrychlit, ale nešlo to. Limit na ME je v mých silách a pokusím se o něj na jaře," komentoval svůj výkon v cíli slovenský maratonec.

 

 

Že nechal na nejdelší atletické trati opravdu všechny síly, dokazuje i fakt, že si Urban během svého úsilí nevšiml, že mu z trenýrek vyklouzl penis a v cílové rovince tak nabídl všem divákům poněkud neobvyklou podívanou.

 

Čas 2:21:51 však nakonec Urbanovi nestačil a tak nezbývá než pogratulovat k osobnímu rekordu a do budoucna popřát i pevnější textil.

mm TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

2.10. | 17:59 Benito Juarez
19
No bóže, tak diváci viděli slovenskýho kokota. ☺☺☺Tohle,narozdíl od vypadávání ...
2.10. | 10:36 Tony
-15
To je jenom jednoduchý čobol.
3.10. | 21:14 Martin Pospíšil
2
Náhlasit nevhodný komentář
Tony - Jistě a včera jsi byl v Tatrách v letních teniskách. To zas dokážou jen Češi. Anebo proto, že žádný penis nemáš a musíš si honit ego urážením jiných. Já zase byl loni na Měsíci. Je to tak reálné, jako že Tony běhal.
3.10. | 08:47 Tony
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Pospíšile na rozdíl od tebe jsem se věnoval dálkových běhu.Ale abych přitom ukazoval penis a dělal že o tom nevím,to může asi jenom ten Slovák.
2.10. | 20:55 Martin Pospíšil
9
Náhlasit nevhodný komentář
Jednoduchý je tady někdo jiný, že Tony? Nejlepší je kretíno, který dokáže maximálně pít pivo a urážet lidi, kteří něco dokážou. Kdybys ty měl uběhnout maratón, po... by ses a ani bys o tom nevěděl. Tupoune.
2.10. | 20:51 Martin Pospíšil
0
Náhlasit nevhodný komentář
a
2.10. | 17:59 Benito Juarez
19
Náhlasit nevhodný komentář
No bóže, tak diváci viděli slovenskýho kokota. ☺☺☺Tohle,narozdíl od vypadávání ňader z výstřihů celebrit, byla zřejmě opravdu náhoda.
2.10. | 10:36 Tony
-15
Náhlasit nevhodný komentář
To je jenom jednoduchý čobol.