Publikováno 4. 10. 2017
fotbal mol cup

Slovácko konečně zabralo! Veze pohárový postup z Ústí nad Labem

Fotbalisté Slovácka

Fotbalisté Slovácka zvítězili v MOL CUpu na hřišti Ústí nad Labem 2:0. Třináctý tým druhé ligy držel proti favoritovi dlouho bezbrankový stav, ale nakonec ve druhé půli dvakrát inkasoval.

Slovácko v první půli navázalo na gólové trápení z nejvyšší soutěže a o postupu rozhodlo až po změně stran.

Nejprve v 53. minutě po Havlíkově střele do brankové konstrukce dorazil míč do sítě Vlastimil Daníček a za sedm minut přidal pojistku krátce po příchodu na trávník střídající Jakub Petr. Slovácko v soutěžním utkání zvítězilo poprvé od 12. srpna a po šesti zápasech.

Program 3. kola poháru uzavře ve čtvrtek souboj ligového lídra Plzně s finalistou minulého ročníku MOL Cupu a vedoucím týmem druhé ligy Opavou.