Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 19. 11. 2017
fotbal Šokující zpověď

Slavný fotbalista šokoval: Rodina mě málem dohnala k sebevraždě

Emmanuel Adebayor
Zdroj: Profimedia

Těmi slovy zaskočil asi všechny svoje fanoušky. Slavný fotbalový útočník Emmanuel Adebayor se v rozhovoru pro francouzský magazín So Foot přiznal, že vážně přemýšlel o sebevraždě. Hned několikrát. A to kvůli vlastní rodině!

Leckdo by čekal, že hráč jako on bude reklamou na štěstí. Vždyť během svě pestré kariéry oblékal dres třeba Realu Madrid, Manchesteru City nebo londýnského Arsenalu, čímž si vydělal obrovský balík i zajistil velkou fotbalovou slávu.

Ale nenechte se zmást. Ani život důrazného kanonýra Emmanuela Adebayora totiž není procházka růžovým sadem. O svých démonech se tento repezentant Toga rozhodl promluvit v rozhovoru pro francouzský časopis So Foot, jehož prostřednictvím nechal nahlédnout do skrytých zákoutí své bolavé duše.


"Je těžké přijmout fakt, že nanávidíte svou vlastní rodinu. Dlouhá léta jsem se snažil pomoci mým nejbližšícm na cestě z chudoby, jenže oni mě pořád jen využívali. Když mi někdo z nich zavolal, neptal se mě na nic jiného, než kdy jim zase pošlu peníze. A takhle pořád dokola. Často si tak měním telfonní číslo, aby mě už neměli jak kontaktovat," prozradil Adebayor.

A v otevřené zpovědi se nebál zajít ještě dál. "Kvůli své rodině jsem chtěl několikrát spáchat sebevraždu. Je děsivé o tom takhle mluvit, ale je to tak," přiznal Adebayor s tím, že od jisté chvíle přerušil s rodinou veškeré styky. 

Aspoň se tak nejlepší střelec v historii Toga může stále plně koncentrovat na fotbal, v němž momentálně hájí barvy tureckého Basaksehiru.

fre TN.cz