Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 17. 12. 2017
box Přiznání šampiona

Slavný boxer šokoval: Za sex platím nebo si nechávám platit

Floyd Mayweather
Zdroj: Profimedia

Bývalý slavný boxer Floyd Mayweather překvapil přiznáním, že si za sex platí nebo si nechává platit. Kvůli tomu mu tak připadá zcela normální, že si v Las Vegas otevřel svůj noční klub.

Mayweather má celý život pověst šoumena, který se rád baví a za dobrou zábavu neváhá ani řádně utrácet. Během své boxerské kariéry osstatně vydělal desítky miliard korun, které teď neváhá investovat.

Smysl jeho investic však posuďte sami. Kromě několika luxusních rezidencí, nadupaných aut nebo soukromého tryskáče se totiž rozhodl být aktivní i ve světě hříchu. V Las Vegas si otevřel svůj vlastní noční klub,

"Je to dobrý kšeft. Vždyť prsa, vagíny, hudba a alkohol nikdy nevyjdou z módy," uvedl Mayweather a pak bez okolků dodal: "Já sám nedělám nic zadarmo, a to ani sex. Buď za něj platím, nebo si nechávám platit," přiznal se americký bijec.

Čtyřicetiletý Mayweather je zapsán v Guinnessově knize rekordů jako boxer s nejvíce zápasy bez porážky (50:0) a také jako nejlépe vydělávající zástupce tohoto sportu v historii.[ Je synem bývalého boxera a trenéra Floyda Mayweathera staršího.

fre TN.cz