Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 18. 5. 2018
Po porodu Šťastný pár

Skvělá zpráva: Atletka Rosolová porodila. S Helceletem má dceru!

Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová
Zdroj: Instagram
Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová

Bývalá atletka Denisa Rosolová porodila. Blesku to potvrdil Rosolové partner Adam Sebastian Helcelet, se kterým má dceru Evelin. Porod proběhl v pořádku během čtvrtka v pražské nemocnici u Apolináře.

Porod očekávala Rosolová na začátku května. Bývalá atletka nakonec porodila 17. května v pražské porodnici u Apolináře. "Pan profesor Pařízek nám porodil krásnou holčičku," řekl Blesku otec Adam Sebastian Helcelet.

 

Denisa Rosolová
Zdroj: Instagram

 

Dcera Rosolové a Helceleta se bude jmenovat Evelin, Evelin Helceletová. "Maličká se narodila hladce, přitom měřila padesát dva centimetrů a vážila bez sedmdesáti gramů čtyři kila," uvedl Helcelet.

 

15

GALERIE: Těhotná Denisa Rosolová

Zdroj: Instagram

Bříško Denisy se už pořádně zakulatilo.

Hodnocení:

 

Evelin se prý možná brzy dočká sourozence. "Adam říká, že rodíme, dokud to nebude kluk, no tak uvidíme. Dvě ale určitě mít chceme, aby to jedno nebylo smutný," doplnila Denisa Rosolová.

 

 

Denisa Rosolová ukončila kariéru v listopadu 2017 právě kvůli těhotenství. Věnovala se hlavně sprintu a to zejména tratím na 200 a 400 metrů. V roce 2011 získala v Paříži zlato na halovém mistrovství Evropy právě v běhu na zmíněnou delší trať. Ve své sbírce má i stříbro z mistrovství Evropy na 400 metrů překážek a je několikanásobnou mistryní České republiky.

lju TN.cz