Fotbal 1. fotbalová liga

Škodu před derby zranil fanoušek: Bude proti Spartě chybět?

Milan Škoda
Zdroj: Profimedia/Reprofoto Nova Sport

Slavia se ve včerejším zápase proti Sigmě dlouho trápila. Olomouc šla dokonce do vedení, ale sešívané dostal do hry zase Milan Škoda, který celkem nechtěným způsobem dostal míč do brány (odrazil se mu od obličeje). Pak skóroval ještě Tecl a van Buren a tak se v Edenu mohla slavit výhra 3:1 domácích. Během oslavy třetí branky se však stala jedna kuriózní situace, která vedení Slavie rozhodně netěší. Fanoušci zranili Milana Škodu, když mu na nohu převrhli reklamní banner.

Slavisté šli v 85. minutě slavit gól van Burena k domácímu kotli. Někteří odvážlivci z něj ale vyskočili na hrací plochu a slavili společně s hráči. V té euforii však převrhli elektronický reklamní banner, o který se zranil Milan Škoda. Má problémy s kotníkem. „Naštěstí to není úplně nic vážného, asi mám trošku pochroumané vazy. Nebude to tak hrozné, mohlo to dopadnout hůře,“ uvedl Škoda na oficiálním klubovém webu.

Zranění Milana Škody
Zdroj: Nova Sport (reprofoto)

Video, které zachycuje celý moment, najdete ZDE. Milan Škoda ze zápasu odstoupil v 87. minutě, kdy ho vystřídal Bucha. Kladná slova Škody ale uklidňují celou Slavii. Nejlepší střelec (zatím 9 branek v této sezoně) by tak neměl v pražském derby proti Spartě (které se hraje už v sobotu) chybět.

"Bude to obrovsky těžký zápas. Asi nebude rozhodovat momentální forma, ale bude to vyrovnaný zápas, který bude chtít každý vyhrát. Mají nového trenéra, těžko říct, co teď od nich čekat. Těšíme se na to," uvedl Milan Škoda po zápase s Olomoucí.