Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 10. 11. 2017
Fotbal Rudí ďáblové

Skauti United selhali: Na zápas odletěli o 9 tisíc kilometrů jinam! 

José Mourinho
Zdroj: Profimedia

Skauti Manchesteru United Tommy a Möller Nielsen se pořádně sekli. To když měli skautovat zápas české reprezentace a Islandu, ale místo do dějiště utkání, tedy do Dauhá, letěli do Reykjavíku. Vzdálenost mezi těmito městy přitom je zhruba devět tisíc kilometrů.

Ano, oba dělají tuto práci teprve od loňského léta, ale takhle se seknout? Tommy a Nielsen byli vysláni na zápas Česka proti Islandu. Tento souboj se konal v Dauhá, v Kataru. Právě tato země hostí přípravný turnaj tří zemí. To ale ti dva zjevně netušili a vydali se do Reykjavíku, tedy do hlavního města Islandu.

 

 

Tommy a Möller Nielsen dostali normálně lístky od islandské fotbalové asociace a vyrazili. Až na místě zjistili, že se na stadionu v Reykjavíku nic nekoná. V tu chvíli popadli telefon, zavolali a dozvěděli se, že jsou o zhruba 9 tisíc kilometrů jinde. Těžko říct, jaká byla reakce zaměstnavatele skautů. Nakonec nejspíše úsměvná.

 

S informací přišel islandský web fotbolti.net. Po něm zprávu převzaly weby po celém světě a tak ti dva smolaři už jsou ve fotbalovém prostředí díky jejich minele známí.

lju TN.cz