Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 18.4. 2017 08:47
megaprůšvih to není dobré...

SKANDÁL v Plzni! Vaněk kupoval drogy, Kopic půjčil 500 tisíc

Plzen
Zdroj: Profimedia

Tak tohle u nás snad ještě nebylo. Fotbalová Plzeň čelí nevídanému drogovému skandálu, do kterého se podle Radiožurnálu zapletli bývalý hráč Ondřej Vaněk a dosavadní hráč Jan Kopic. Podle policie měli být hráči zapleteni s Vítězslavem Maišnerem, který je obžalován z distribuce extáze a kokainu. Fotbalisté v kauze, kterou bude brzy projednávat soud, figurují jako svědci.

Vaněk, který v soušasnosti obléká dres ruské Ufy měl od Maišnera, který drogy distribuoval, zřejmě získávat omamné látky a sám je užívat.

 

Vyplývá to z obžaloby Meišnera a jeho společníka, ze které cituje Radiožurnál.

Ondřej Vaněk
Zdroj: Profimedia Ondřej Vaněk slavil s Plzní titul. A oslavy to byly bujaré...

Vaněk se do skandálu zapletl už loni v květnu. Tehdy den před utkáním Plzně s Mladou Boleslaví volal Maišnerovi, aby mu sehnal "prášek".

 

Kopic měl dealerovi půjčit půl milonu kourun, přestože se znali pouze měsíc! 

 

"Svědek uvedl, že zná Meišnera a seznámili se přes Ondru Vaňka v březnu 2016 na party v klubu. V jednom případě svědek Meišnerovi půjčil peníze, písemně a na úrok, bylo to 7. 4. 2016,“ popisuje obžaloba Kopicovu výpověď na policii.

 

15

GALERIE: Fotbalisté Ondřej Vaněk a Jan Kopic

Zdroj: Profimedia

Jan Kopic a Ondřej Vaněk

Jan Kopic a Ondřej Vaněk

Hodnocení:

 

Bývalý hráč pokeru Vítězslav Meišner prodal nejméně 8 000 tablet extáze. Při zatčení měl u sebe téměř půl kilogramu kokainu.

 

Viděli jste někdy hráče plzeňské Viktorie na párty, nebo obžalovaného dealera Maišnera? Ozvěte se nám na mail redakcesport@nova.cz.

mm TN.cz