Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 21. 9. 2017
Basketbal Americká posila

Basketbalista ze Slovenska v cele: Měl mít sex s nezletilou dívkou!

Chris Perry
Zdroj: Profimedia / facebook
Chris Perry

Basketbalová posila BC Prievidza Christopher Perry z USA sice neodehrál v novém působišti zatím jediný zápas, ale už o něm píší všechna slovenské média a nejen ta. Není to však nic ve spojitosti se sportem, ale Američan je v pořádném průšvihu. Podle webu TVNoviny.sk měl mít sex s nezletilou dívkou.

Christopher Perry je v policejní cele. "Klub BC Prievidza v současné době disponuje informací, že náš hráč je vyslýchán jako podezřelý na policii. Bližší informace nám zatím nebyly poskytnuty a čekám dál, jak se situace vyvine. V rámci našich interních pravidel je až do úplného vyšetření suspendován," uvedl klub v oficiálním prohlášení na facebookové stránce.

 

 

Web TVNoviny.sk uvádí, že byl Perry zadržen za to, že měl mít údajně sex s nezletilou dívkou. "Prievidžští policisté zadrželi třiadvacetiletého muže s cizí státní příslušností, který je podežřen z několika trestných činů," uvedla mluvčí policie Elena Antalová pro zmíněný web.

 

Chris Perry přišel do BC Prievidza, aby zde odstartoval svou sportovní kariéru. V novém působišti však doposud neodehrál žádný soutěžní zápas a otázkou je, jestli se to po tom všem ještě někdy změní.

lju TN.cz