Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 8.8. 2017 17:12
video prostě měla smůlu

Skandál brněnské MotoGP: Rossi odpálkoval českou ministryni!

Zdroj: TV Nova

Tohle paní ministryně asi nečekala. Na Velké ceně České republiky se Karle Šlechtové podařilo dostat až k Valentino Rossimu. Jenže miláček brněnského publika si nebral servítky, normálně blond dámu v brýlích odstrčil s tím, že nemá zájem se zrovna teď bavit!

Populární Valentino prostě neměl čas ani náladu. Brífink s inženýry a mechaniky stáje je natolik posvátný okamžik, že i ministryně, která zajistila pro Velkou cenu ČR několik milionů, musí stranou. 
 

Karla Šlechtová samozřejmě v Brně nechyběla a že je velká fanynka motocyklové Velké ceny se pochlubila se i na svém facebooku.

Jenže kdoví, zda Rossi vůbec tušil, že paní Šlechtová působí v české vládě jako ministryně pro místní rozvoj a i z její pokladny čerpají peníze organizátoři Velké ceny. Tak jako tak, paní Šlechtová odešla s nepořízenou a kdoví, jestli tahle Rossiho reakce neovlivní rozdělování peněz na další léta.


Nutno ale uznat, že Valentino měl na odmítnutí právo a Karla Šlechtová si opravdu nenašla ideální čas na přátelské povídání. Rozhodla se rušit jednoho z nejlepších motorkářů světa chvíli předtím, než vyjel na start závodu MotoGP, kde na mokré trati musel krotit motorku v rychlosti až 300 km/h.

 

ram TN.cz