Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 8.8. 2017 17:12
video prostě měla smůlu

Skandál brněnské MotoGP: Rossi odpálkoval českou ministryni!

Zdroj: TV Nova

Tohle paní ministryně asi nečekala. Na Velké ceně České republiky se Karle Šlechtové podařilo dostat až k Valentino Rossimu. Jenže miláček brněnského publika si nebral servítky, normálně blond dámu v brýlích odstrčil s tím, že nemá zájem se zrovna teď bavit!

Populární Valentino prostě neměl čas ani náladu. Brífink s inženýry a mechaniky stáje je natolik posvátný okamžik, že i ministryně, která zajistila pro Velkou cenu ČR několik milionů, musí stranou. 
 

Karla Šlechtová samozřejmě v Brně nechyběla a že je velká fanynka motocyklové Velké ceny se pochlubila se i na svém facebooku.

Jenže kdoví, zda Rossi vůbec tušil, že paní Šlechtová působí v české vládě jako ministryně pro místní rozvoj a i z její pokladny čerpají peníze organizátoři Velké ceny. Tak jako tak, paní Šlechtová odešla s nepořízenou a kdoví, jestli tahle Rossiho reakce neovlivní rozdělování peněz na další léta.


Nutno ale uznat, že Valentino měl na odmítnutí právo a Karla Šlechtová si opravdu nenašla ideální čas na přátelské povídání. Rozhodla se rušit jednoho z nejlepších motorkářů světa chvíli předtím, než vyjel na start závodu MotoGP, kde na mokré trati musel krotit motorku v rychlosti až 300 km/h.

 

ram TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

8.8. | 17:06 jaroslav fojtík
63
Jemu to muze byt u prdeele!!!
9.8. | 09:48 andrewandrew
1
Okurková sezóna. Naše ministryně se neumí chovat a je to ostuda. Ty komentáře ...
9.8. | 10:56 Milan Brejcha
1
Náhlasit nevhodný komentář
Kruci pardon jsem z toho nějako zmatený píše se vlastně m i n i s t r y n ě !!
9.8. | 10:54 Milan Brejcha
2
Náhlasit nevhodný komentář
Nějaká ministrině školství, kdo to je ??? Zase nějaký čekatel na vězení a nebo podvodnice velikého kalibru !!!
9.8. | 09:48 andrewandrew
1
Náhlasit nevhodný komentář
Okurková sezóna. Naše ministryně se neumí chovat a je to ostuda. Ty komentáře tady jsou k zblití.
9.8. | 06:55 bogorovnyj
9
Náhlasit nevhodný komentář
Proč se tam kurᴠа vlastně motá? To by jako ten závod bez ní neodstartoval nebo co. Měl jí dát normálně přes tlamu. Přehnaný mínění některých politiků o svý důležitosti je do nebe volající.
9.8. | 06:51 bogorovnyj
3
Náhlasit nevhodný komentář
Zasraná рíčа. Ta babišova chátra nám dělá ve světě akorát ostudu. V normální zemi by za takový fópá ministr na hodinu letěl. U nás? Realita všedního dne.
8.8. | 20:17 overal
22
Náhlasit nevhodný komentář
Jen opět předvedla, jaká je to vylízaná slepice, když nemá kolem sebe houfy poradců, kteří jí vodí jako loutku na provázku!
8.8. | 20:15 novus
4
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby aspon stala za hrich!!
8.8. | 19:48 Daniel Bažant
14
Náhlasit nevhodný komentář
Ja bych ji nakopal, ne odstrcil......trapka se zviditelnuje....
8.8. | 18:09 allanaldik
52
Náhlasit nevhodný komentář
Snad si slepice Slechtova nemyslela ze je znama osobnost ve svete? Tady je to politickej povl a kazdej na ty trotly z politiky nadava. Rossi udelal dobre,dal prednost svym lidem co pro nej delaji vse aby vyhravali. Taky bych se s ni nebavil,se slepici neni o cem leda ze bych ji hodil zrni
8.8. | 17:54 Ilona Giacometti
17
Náhlasit nevhodný komentář
Chyba "prostrednika" mezi Rossim a ministrini Slechtovou, urcite se po zone depa neprochazela sama, tudiz vyvozuji, ze se chyba stala na ceske strane. Valentino rad poskytuje obsahle rozhovory o svem sportu. Kdyby byl rozhovor predem domluven, jiste by ministrini takto neodporoucel.