Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 30.11. 2015 11:03
video žije prostě naplno

Pořád umí: Maradona řádil s milenkou v hotelu! Vyhodili je oba

Božský Diego Maradona už dávno není tím, co býval. Fotbalová modla a pro někoho dokonce bůh už nerozdává fotbalovou radost, ale spíše plní stránky novin svými životními eskapádámi. O další z nich se postaral společně se svojí milenkou Rocio Olivou, když museli být doslova vyhozeni z hotelu, ve kterém trávili společné chvíle. Co zase Diego provedl?

Dnes už takřka fotbalový "dědeček" stále umí pobavit miliony lidí. Nepotřebuje k tomu dokonce míč ani plné ochozy, ale stačí mu k tomu prostě jen žít, tak jak mu jeho povaha velí.
 


Jihoamerickou krev sobě prostě nezapře a bez ohledu na svůj téměř důchodový věk, nežije v tichosti a ústraní. Právě naopak! Ruku na srdce, kolik chlapů si v jeho věku užívá s třiadvacetiletou milenkou? Společně s ní vyrazil za radovánkami do Venezuely, kde se ubytovali v luxusním hotelu.

Diego Maradona
Zdroj: Twitter Diego to se svojí milenkou umí pořádně roztočit.

Bohužel ne každý má pro Diegovu povahu pochopení. Jednoho z hostů jejich vášnivé tanečky u hotelového bazénu pobouřili natolik, že si nechal zavolat majitele hotelu a ten nechal bývalou fotbalovou superstar vyhodit i s jeho milenkou.

 

 

 

mm TN.cz