Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 18.9. 2017 10:13
davis cup co to pil?

Jebavý řval do výměny a fanoušci mu nevěří, že v lahvi nebyl alkohol

Roman Jebavý
Zdroj: Profimedia

Český tenista Roman Jebavý se během své premiéry na Davis Cupu nejspíš trochu odvázal. Během rozhodujícího pátého utkání s Nizozemskem, které sledoval s kolegou Adamem Pavláskem z tribuny, si několikrát přihnul z lahve ve které mohl být podle fanoušků dokonce alkohol.

Pro sedmadvacetiletého Jebavého to byla na Davis Cupu ve čtyřhře s Adamem Pavláskem premiéra. Na nizozemský pár Haase - Middlekoop však nestačili a domácí snížili stav baráže na 1:2. Po nedělních dvouhrách pak slavili postup do Světové skupiny Nizozemci.

 

 

V rozhodujícím zápase mezi Rosolem a Thiemem de Bakkerem se Jebavý, který sledoval utkání z tribuny, nejspíš rozhodl trošku odvázat a vesele popíjel neznámou tekutinu z plastové lahve od koly. Toho si jako první všiml web lidovky.cz.

 

 

Že bylo v lahvi něco jiného, si mohl ze záběrů zveřejněných na webu youtube.com každý domyslet. Ostatně proč by si jinak mezi sebou vyměňovali stejné lahve a Pavlásek po přičichnutí navíc druhou lahev odmítl? Bohužel video bylo během dnešního staženo, nicméně fanoušci na sociálních sítích o videu stále horlivě diskutují.

Záběry
Zdroj: facebook

Ostuda tím ale neskončila. Rozverný tenista pak do výměny zařval "aut" a rozzuřil tak nizozemskou lavičku. Po protestech Nizozemců pak přišel k Jebavému supervizor utkání a požádal kapitána Jaroslava Navrátila, aby ho uklidnil.

 

Co měl asi Roman Jebavý v plastové lahvi?

Anketa

Co měl Roman Jebavý v lahvi?

Hlasovalo 445 lidí.

mm TN.cz