Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 23.6. 2016 13:09
legenda nové informace

Situace kolem Schumiho je děsivá. Zoufalá slova bývalého šéfa!

Michael Schumacher
Zdroj: profimedia.cz
Michael Schumacher

Jeho fanoušci stále věří, že se z nejhoršího dostane. Podle bývalého vysoce postaveného manažera Flavia Briatoreho to ale s legendárním pilotem Michaelem Schumacherem nevypadá vůbec dobře. Jeho slova budí dojem, že zázrak v podobě uzdravení sedminásobného světového šampiona jen tak nepřijde. Možná nepřijde vůbec.

Od osudné nehody na lyžích uběhlo už více než dva a půl roku, přesto nevíme o zdravotním stavu Michaela Schumachera prakticky nic. Manažerka legendy motorsportu Sabine Kehmová se už dříve nechala slyšet, že jde o záměr.Fanoušci si tak musejí vystačit s informacemi, které do světa vypustil někdo z blízkého okolí rodiny Schumachera. S nejnovějšími zprávami přišel Flavio Briatore, který je se jménem slavného jezdce navždy spjatý.Svůj první titul mistra světa vybojoval Schumacher v roce 1994, když jezdil za Benetton. V té době stáji šéfoval právě Briatore, který vedl i tým Renaultu.


"Chodí ho navštěvovat Felippe Massa a Jean Todt. Z toho, co vím, mi vychází jediné: musíme se hodně modlit, protože na lékaře je to příliš," cituje Briatoreho italský web Diretto News. "Byl velmi opatrný i za volantem. Na lyžích byl se synem a neumím si představit, že by jezdil bezhlavě," dodal.Schumacherovi se stala osudnou rekreační lyžovačka z prosince 2013, kdy ve francouzských Alpách při pádu narazil hlavou do skály. Následky byly fatální. Zkušený závodník si poranil hlavu, došlo i k poškození mozku. Německá legenda motosportu byla skoro půl roku v kómatu, až poté byla převezena domů do Glandu na břehu Ženevského jezera. Nyní jeho životní funkce udržují přístroje.Rodinu už vyšla léčba na 12 milionů eur. A tato částka bude určitě ještě stoupat. O Schumachera se každý den stará až 15 odborníků.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rodinné prokletí Schumacherů: Syn slavného závodníka měl nehodu!

Rodina Michaela Schumachera rozprodává jeho majetek. Nemá na jeho léčbu!

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

23.6. | 13:46 petalinos
43
Michaele držím palce,aby jsi se uzdravil.Zavody s tebou v monopostu byl vždy ...
23.6. | 15:03 amperek50
-43
Celou dobu jezdil jako dobytek a na lyzich to neustal
26.6. | 19:33 Vagin Analev
0
Náhlasit nevhodný komentář
To jsou same tajnosti. Snad mu aspon sundali lyzaky.
23.6. | 23:27 Kodl Tonkawa
5
Náhlasit nevhodný komentář
Nevím,proč se mu denně věnuje 15 odborníků,když je v komatu.Přece ,to co ve své situaci potřebuje,nemůže stát tolik milionů.Takže rejžují nehorázně.U nás se lidé probrali(díky za to)pan Jožo Ráž a třeba Michal Hrůza.Oba skvělí muzikanti.Přeji to moc i Shumimu.A to co nejdříve-než bude na mizině!!!!
23.6. | 18:53 allanaldik
18
Náhlasit nevhodný komentář
udrzovani mrtveho cloveka na pristrojich? zbytecny, nechte ho v klidu zemrit at uz ma pokoj a ne aby za nej zili pristroje,takhle teda legenda umirat nema. vlastne to porad legenda neni jen ziva mrtvoloa na dratkach a hadickach. az umre tak beru ze z nej bude F1 ckova legenda ,zatim ale ne.
23.6. | 18:46 Marek Čalkovský
11
Náhlasit nevhodný komentář
prej jak dobytek?tebe bych chtel vidět....opravdu.Schumi dokazal vyhrat 7titulu ty asi nic...To že jezdil na hraně a tvrdě je jen dobře.Tak mají jezdit všeci a ne jak dnes ty Barbie....ono f1 sleduji hooodne dlouho a jediny schumi a Hakkinen atd tomu opravdu davaly tu pravou F1 senna atd...
23.6. | 15:03 amperek50
-43
Náhlasit nevhodný komentář
Celou dobu jezdil jako dobytek a na lyzich to neustal
23.6. | 13:46 petalinos
43
Náhlasit nevhodný komentář
Michaele držím palce,aby jsi se uzdravil.Zavody s tebou v monopostu byl vždy zážitek