Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 23.3. 2016 17:42
nova sport 2 přímý přenos

Šipková elita míří do Liverpoolu. Buďte u toho s NOVA Sport 2!

Michael van Gerwen
Zdroj: profimedia.cz
Michael van Gerwen

Elitní soutěž Premier League Darts míří do své poloviny. V osmém kole se desítka nejlepších hráčů světa utká v anglickém Liverpoolu, kde budou opět k vidění ty nejnapínavější souboje. Přímý přenos vysílá stanice NOVA Sport 2!

Šipkový svět má v poslední době jasného krále. Michael Van Gerwen, kromě nevydařeného mistrovství světa na začátku roku, naprosto dominuje šipkovým turnajům. Na začátku března se mu podařilo obhájit titul z UK Open a i v Premier League mu zatím patří první příčka.


I v jeho skvěle rozjeté sezóně ale občas klopýtne. V Glasgow pouze remizoval s legendou Philem Taylorem, když v závěru přišel o vedení 6:4 a prohrál oba závěrečné legy. A je to právě Phil Taylor, který Nizozemci dělá největší vrásky. Oba hráči totiž mají shodně 10 bodů a jen lepší skóre zajišťuje Mighty Mikeovi první místo.


TAKÉ ČTĚTE:


„Předposlední kolo před vyřazením dvou posledních může hodně napovědět, kdo se s letošním ročníkem rozloučí. Pro Thorntona je tento večer velice důležitý, protože bude hrát 2x. Hlavně v zápase se Smithem musí bodovat, jinak to znamená jeho konec v letošní Premier League,“ hodnotí expert a komentátor stanice NOVA Sport Pavel Korda.


Teď ale Van Gerwena čeká mnohem snazší soupeř než Phil Taylor, ve čtvrtek v Liverpoolu totiž vyzve Roberta Thortona, který je zatím na posledním místě. Phila Taylora pak čeká skotský showman Peter Wright.


Přímý přenos Premier League Darts vysílá ve čtvrtek od 20:05 stanice NOVA Sport 2 a videoportál VOYO.

Nova Sport